אך בשנים האחרונות גם העיר חיפה הפכה להיות מוקד משיכה עבור אמנים שרוצים להופיע ועבור קהל שרוצה ליהנות מהופעות טובות.

זה לא אמור להפתיע אף אחד. בתור העיר השלישית בגודלה בישראל והעיר הגדולה בצפון הארץ, עיר עם קהל צעיר (בין אם מדובר בילידי העיר ובין אם מדובר בסטודנטים שמגיעים ללמוד בה), אז רק מתבקש שיהיו בעיר מועדוני הופעות גדולים ומיוחדים. מה עוד שבחיפה וסביבתה נוסדו במהלך השנים לא מעט להקות מצליחות כמו בנזין, כרמלה גרוס ואגנר, אבטיפוס ועוד.

לפני שנספר על שלושה מועדונים שפעילים כיום בעיר, צריך לומר שכבר בעבר היו פעילים בעיר מועדונים שאירחו הופעות שונות. למשל, סיטיהול, מרתף 10, סינקופה, העיר התחתית ועוד. צריך לציין עוד שבשנת 1994 אירחה חיפה את אחד מהפסטיבלים הגדולים שנערכו בישראל, פסטיבל הבלוז והרוק בו התארחו בין היתר אמנים בינלאומיים שונים, כמו נייק קייב ופיג'י הרווי.

מועדונים בחיפה

זאפה חיפה – דרך משה פלימן 2-8

רשת זאפה מוכרת בישראל כרשת המועדונים הגדולה והמובילה. הרשת כוללת בין היתר מועדונים ואתרי הופעות בתל אביב, הרצליה, ראשון לציון, שוני, ירושלים, חלודה (כרם ברקן), אלמא (זיכרון יעקב) וכן היא מפיקה הופעות עבור אמנים שונים במגוון מועדונים ואתרים, מוכרת כרטיסים וחבילות להופעות בחו"ל ועוד.

המועדון בחיפה, מארח כמעט מדי ערב הופעות של זמרים, זמרות, להקות, סטנדאפיסטים, הרצאות ועוד. כמו כן, ניתן לשכור את המקום לערב סגור עבור אירועי חברה ואירועים אחרים.

המקום מתבסס על סגנון הופעות שנהוג בארצות הברית, ארוחות ערב עשירות ואיכותיות אשר מוגשות לשולחנות של האורחים עד חצי שעה לפני תחילת ההופעה, ואז היא מתחילה. מרבית ההופעות הן בישיבה בשעות הערב, כשמעת לעת נערכות גם הופעות צהריים בימי שישי להורים וילדים.

מועדון הביט שדרות הנשיא 124

מועדון הביט הוא מועדון הופעות קלאסי, אשר מארח אמנים מסוגים שונים על בסיס קבוע, מעבר לכך הוא גם מהווה מועדון ריקודים אליו מגיעים צעירים וצעירות רבות בסופי שבוע בשביל לרקוד. המקום מוכר אלכוהול מסוגים וכן מאכלים קלים ופשוטים לרווחת המבלים. ניתן לשכור את המקום לצורך אירועים פרטיים מסוגים שונים.

וונדרבר חטיבת גולני 18

מועדון כולל מספר חללים שכל אחד מהם מארח הופעות של אמנים וסטנדאפיסטים מכל הסוגים ומכל הזרמים, לצד ליין ריקודים משתנה מדי שבוע. לעיתים המקום מארח ליין של שנות השמונים ולעיתים ליין של שנות התשעים. במקום ניתן לארח אירועים פרטיים עם אוכל ושתייה שצוות המקום דואג להכין.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן